| otypa a întrebat:

Dupa cate zile iti poate da un test de sarcina un raspuns concret,/sigur/?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cel mai bine mergi la ginecolog, el iti va recomanda atat un test de sarcina bun cat si un examen ginecologic nu ar strica(sa vezi care este problema ori ''copil'' ori ai alte probleme).

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Testul de sarcina este concludent dupa doua saptamani. Dar rezultatul nu este sigur 100%.

| otypa explică:

Eu mi-am facu testul dupa 20de zile si mi-a iesit negativ. dar problema este ca nu mi-a venit ciclul menstrual. s-ar putea sa nu fi venit din cauza ca sunt stresata si nervoasa?

| mara_9541 a răspuns:

Mai sigur dupa 10 zile de la contact sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aprox 2 saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o saptamana sau 2 ca aici isi da toata lumea cu parerea si nu mai inteleg nimicsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fghjgjk