| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce ai facut prima data sex iti intarzie ciclul menstrual? big grin

5 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Intarzie intre 1 si 6 zile. Depinde de organism

| d33utza003 a răspuns:

Nu...inseamna ca trebuie sa iti faci un test de sarcina daca iti intarzie(mult)

| Lisadream a răspuns:

Trebuie sa dai mai multe informatii ca sa primesti un raspuns care sa te ajute. daca te-ai protejat sau nu, daca iti intarzie de obicei (sunt fete care nu au menstra regulata)
Daca faci sex si te protejezi ciclul menstrual nu este afectat. daca nu te protejezi atunci poti sa ramai insarcinata si atunci poate nu doar iti intarzie, nu iti mai vine deloc.

| Ancuta7878 a răspuns:

Daa

| Bl4Ck4nG3LInTh3D4rCk a răspuns:

Cat timp intarzie? big grin