| runawaygirl a întrebat:

E normal ca dupa ce o fac prima oara sa imi intarzie ciclul menstrual?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E ceva normal, stai linistita

| Puckauca a răspuns:

Pai depinde de la organism la organism.Mie mi-a intarziat dupa ce am facut-o prima oara happy Dar daca nu te-ai protejat ai grija si mai stai putin si fa un test ca sa fi sigura ca doar iti intarzie menstruatia sa nu ai alte surprize. Sper ca te-am ajutat :*

| runawaygirl explică (pentru Puckauca):

A fost protejat, nu e asta o problema. + ca am si dereglari hormonale.

| dreamgirl94 a răspuns:

Depinde.se poate din cauza stresului de dinainte, schimbari hormonale.dar nu uita de PROTECTIE