| Creatza_8583 a întrebat:

Dupa ce am aplicat violet de gentiana pe par s-a facut verde. Credeti ca se va face mov sau va ramane verde?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu,pentru ca ai fost probabil, vopsita blonda.

| Chimilica a răspuns:

E logic ca va ramane verde.
Mai aplica odata.

| Agentulx a răspuns:

Violetul de gentiana e un medicament folosit pentru piele.E chiar asa scumpa vopseaua? lol.

| piSsuletZ a răspuns:

Cred ca in loc de violet de gentiana ai aplicat albastru de metilen ca alfel nu se facea verde.

| BlondinnaTha a răspuns:

Nu are cum sa iasa verde, poate ai aplicat albastru de metil, eu sunt blonda si am incercat si eu cu violet de gentiana, a iesit o nuanta dragutsa de violet...winking