| iuliana40 a întrebat:

Dupa ce am facut sex cu Roscatul meu m-am gandita sa-i fac o surpriza!
Masaj erotic!
Ce ziceti? E prea devrema sa-i fac masaj erotic? E prea tarziu?
Ori cum eu cred ca o sa-i placa am fost mai demult la niste cursuri de masaj si o fata m-a invata sa fac masaj erotic.
Deci ce credeti? Va rog sa nu raspundeti obscen...big grin

Răspuns Câştigător
| Deeiutss a răspuns:

Eu cred co sa-i placa big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci ce ti se pare tie bine.

| RXN a răspuns:

Daca amandoi sunteti in regula, puteti face orice va face sa va simtiti bine impreuna.Nu te sfii daca iti place si tii la el.La randu-i, cu siguranta o sa-i placa.

| Zenithf a răspuns:

Sigur ca o sa-i placa. Dar tie iti place? Daca nu iti place sa faci asta atunci mai bine te feresti sa-i faci, ca o sa-ti ceara asta tot mai des.hee hee

| attyy22 a răspuns:

La orice baiat ii place cand simte ceva strain in preajma penisului deci clar ca o sa ii placa. si o sa ii placa si mai mult daca te intinzi pana la oral.