| BlueArrow a întrebat:

Cum e la masaj erotic? Ce iti face acea fata?

12 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Iti face masaj apoi cand se mai incinge atmosfera bineinteles se lasa cu o partida de sex fie oral fie anal cam asta este e cam ca masajul simplu doar ca e ceva mai erotic sexy si poate si senzual incitant

| aumih16 a răspuns:

Ce poate sa iti faca decat sa iti ofere placere! e cam ca la prostitutie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici sa te lamuresti:
http://www.kudika.ro/tag/masaj-erotic.html
Te pup!

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Masaj mai senzual, mai EROTIC, cum i se spune si din nume. Cu uleiuri peste tot pe corp, apoi sex.

| Ajutatorool a răspuns:

Ciorba de burta.

| Edeline a răspuns:

Te strange de gat

| marian1985 a răspuns:

Ai aici mai multe detalii despre masaj erotic daca esti interesat: http://www.masajerotic24.biz/

| elfit a răspuns:

Iti da cu pumnul laughing

| IceDemon93 a răspuns:

N-o sa crezi...la masaj erotic, tipa de acolo iti face MASAJ EROTIC