| xPanther21 a întrebat:

Dupa ce doi oameni au facut sex, daca fata a fost virgina, o sa arate vaginul mai deschis decat inainte? Daca da cam cat timp?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa intretinerea sexului de dezvirginare NU se produce nici-o modificare de natura VIZIBILA privind ''noua'' stare a vaginului Aspectul exterior a zonei vulvei ''pasaricii'' dezvirginate ramane practic NEMODIFICATA, insa uneori se poate produce o extrem de mica modificare/schimbare a aspectului in cazul deflorarii evidente. big grin

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă a fost virgină, va avea probabil o ușoară inflamare a zonei din cauza deflorării. Nicio altă diferență.

| sofisis a răspuns:

Nu. Nu o sa arate diferit.

| L1feDRAIN a răspuns:

Pe timp de nimic, poate sa aiba sex cu tine inainte de a pleca la prieten, ai cuvantul meu.

| Dumblytics a răspuns:

Daca ia o boala si-i curge branza din vagin, da, o sa fie mai deschis.