| sica2 a întrebat:

Dupa ce ejaculez nu stiu de ce dar ma doare burta adica cum m-ar lovi cineva la testicule, adica nu stiu ce este ca nu sunt dependent de masturbare si o practic la o luna odata si nu stiu de ce se intampla asta? ofer funda si sunt ingrijorat

1 răspuns:
| SlayMorty a răspuns:

Sperma contine si lapte, vitamie, fier, minerale... acestea sunt pierdute la fiecare ejaculare. Daca iti place sa te masturbezi nu am nimic in potriva dar sfatul meu este sa iei Cavit 9 plus.