| gigimuranus a întrebat:

Dupa ce faci sex prima oara, ata aceea de la penis trebuie sa se rupa sau nu e neaparat? Si la doctor se poate taia?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu se rupe, destul de rar se intampla la contactul neprotejat. De-a lungul activitatilor sexuale o sa se lungeasca si ai sa vezi ca nu o sa te incomodeze. Nu te grabi sa mergi la doctor sa o tai decat daca te incomodeaza si nu cedeaza deloc in timpul actului sexual.
Spor@

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ce te mai complici cu un doctor... taio direct cu cutitu!

| unione a răspuns:

Aminteste-ti de raspunsul meu: Nu se va rupe niciodata!

| nimicaici a răspuns:

YOY.domane ma iarta!

| Cr1sti13 a răspuns:

Pei se poate rupe sau nu... dealungul timpului se rupe... da se poate taia si al un doctor dar nai dc sa mergi la doctor lasa asa ca e mai bine sa se rupa singura decat so taie doctoru succes:*