| Barajag a întrebat:

Dupa o partida de sex, ce va doriti sa faceti?big grin....sa mancati sau sa dormiti?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma imbrac si plec, crezi ca stau sa ma prinda ala in casa cu sotia lui?hee hee

33 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De multe ori adorm imediat ce ma intorc de la baie. Dar uneori, mai ales daca sunt odihnita, mi-e o foame de lup.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Potol, vin, cioco, branza, banana, si BIS!

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Dupa o partida de sex, 1% dintre parteneri citesc o carte, 2% fumeaza o tigara, 3% mananca ceva, iar 94% se intorc acasa...

| Vizitiul a răspuns:

Ma pregatesc pentru a 2-a partida de sex. Tie iti doresc vise placute.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde.

| Barajag explică:

@nekane:eu ma apuc iar de facut sexlaughing...sau cum se mai spune Dragostehee hee

| Barajag explică:

@nekane:dupa cum stiu cu totii, intrebarile mele sunt mai mult despre sexlaughing...cred ca de aia nu te surprinde...am ghicit?hee hee

| Leea1234 a răspuns:

Mai intai ma duc sa ma spal......si apoi sa dorm!

| deeea28 a răspuns:

Sa lenevesc

Janina
| Janina a răspuns:

Sunt bine dispusa asa ca as face cam oricehee hee

| moonY a răspuns:

Imi doresc sa nu aprinda lumina, sa nu'mi dau seama ca de fapt n-a fost brad pitt

| viatadecacatt a răspuns:

Sa ma uit pe peretilaughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Ink o partida de sexlaughing))

| remus a răspuns:

Sa dorm cu mandruta in brate.

| Munchkin a răspuns:

Rămân în braţele iubitului şi vorbiiiim şiii vorbiiiiim şi ne mai pupăcim big grin Şi dup-aia dacă i se face foame, mă duc să-i pregătesc ceva de mâncare laughing.

| daniDeeDee a răspuns:

Sa mananc si sa dorm.
love struck

| cheloo74 a răspuns:

Ma joc pe consola.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Il urmez pe @critic big grin laughing... fumez tongue

| Dmonik a răspuns:

Ce imi doresc sau ce fac? De dorit, mi-as dori sa fac in continuare. Altfel, in conditii normale, fumez. Am foarte multa energie dupa...

| St!L a răspuns:

De amandouahee heehee hee

| stefytm a răspuns:

Uff depinde! poate mai o partida sau dc ma simt obosit un somn ar prinde bine

| nikoleta93 a răspuns:

Bine dispu, ma cam i'a somnul si imi place sa ma uit pe pereti si poate si adorm laughing

| princess a răspuns:

Pai depinde.mai intai merg la baie, apoi daca imi este foame mananc,. apoi mai vorbesc cu bebitu meu...pana mi se face somnik big grin

| westside a răspuns:

Sa o luam de la capat laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei fumeztongue...
Cand nu am sa mai fumez...am sa gasesc eu altcevatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta partida de sex. Numa' ca scarba asta de organism nu ma lasa sa reincep seriile de flotari imediat dupa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cuibaresc in bratele iubitului si fac nani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatu-meu mananca si eu beau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...inca una!