Bula
| Bula a întrebat:

Dupa parerea ta: Cum trebuie sa fie BARBATUL IDEAL?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Teoretic asa cum spune Delia 75!
In multe cazuri... e bine sa FIE!
Bun ...rau...SA FIE!
E rau fara!

98 răspunsuri:
| andrada_5660 a răspuns:

Sa te iubeseaca sa fie un om sincer si bun dar mai ales sa nu te minta

| razvan_2698 a răspuns:

DOAMNE FERESTE, ...mai fetelor,sa va aduc aminte pe ce planeta traiti un gasiti voi asa ceva pe criza asta ziceti-mi si mie, a fost o data moda asta pe care o descrieti voi acum cand voi femeile erati la putere, nu cred ca in ziua de azi va fi un barbat asa, chiar si ala de nota 10 nu cred ca mai are mocutza aia. spuneti-mi si mie n-am reusit sa inteleg chiar tot sa aive baniii sau sa fiti iubita, ca abele calitati nu se poate din 2 una,au cred ca din toate calitatile care le-ati descris voi sunt banii nici decum iubirea,sunt banii e si iubire din asta la misto sa nu se prinda pampalau nu sunt banii nu e iubireeee cam asta e strategia, asa ca mai fetelor trezitiva la realitate un barbat no sa puna niciodata pe primul loc o femei ci pe el si pormo restul, tinand cont ca in ziua de azii rar gasesti o femeie la locul eii sa poti trece peste si la greu si la bine.voi vreti batbati de nota 10 aproape cu toate calitatile pe care vi le doriti dar voi femeile avand in vedere de calitatile barbatului voi ce calitatiiiiiiiiiiii aveti? oare baniiiiiiiiiiiii?/?/? ca, sincer iubirea trece prin stomac si iubirea prin baniiii.

| razvan_2698 a răspuns:

Sincer ma consider un mare idiot ca am stat sa citesc idioteniile aste scrise de catre voii...auziii si tuu cum trebuie sa fie un barbat in fata unei femei sclaviiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeee pe fata unde vetii gasiiiiiiiii acellllllllllll idiot o zi bunaaaa

| youandme_9016 a răspuns:

Nu pot sa cred cum viseaza unele pers cu ochii deschisi... ce vreti de fapt un TV(sa fie amuzant, cu simtul umorului, etc) Vreti "barbatul ideal" dar cine e "femeia ideala"? Daca exista ea va exista si el... dar nu exista

| youandme_9016 a răspuns:

Nu pot sa cred cum unele pers viseaza cu ochii deschisi...de fapt voi ce va doriti:o marioneta, un tv(sa aiba simtu umoruluilaughing) sau ce? visati la barbatul ideal sa il gasiti dar exista femeia ideala? daca exista ea exista si el dar din pacate nu exista asta e relitatea asa ca treziti-va si nu mai visati la barbatii idealilaughing

| imperfectul a răspuns:

Fetelor trezirea happy barbatul asa zis "perfect" vil faceti voi sau se modeleaza dupa actiunile voastre "perfecte" dupa parerea mea nici un barbat sau femeie nu sunt perfecti dar daca incercati pe langa dragoste sa va si respectati fiecare om ia anumite decizii si in fuctie de ce are langa el daca o fata femeia vrea un barbat "perfect" trebuie sa se comporte ca atare desi revin cu ideea de mai nu-s asa ceva nu exista. Nu va mai uitati atata la telenovele ca puteti devenii visatoare si comparati filmle cu realitatea happy nu vreau sa fiu rau cu voi dar majoritatea sunteti foarte pretentioase.Voi sunteti perfecte?

| ella_6263 a răspuns:

Sa fie galant.educat.cu bunul simt si sa stie cum sa se comporte cu o femeie

| madalina_8572 a răspuns:

Un barbat ideal pentru orice femeie trebuie sa fie delicat cu o femeie trebuie sa o iubeasca sa ii fie alaturi
sunt de aceeasi parere cu Delia 75

| Angel24 a răspuns:

Ca sa gasiti barbatul cat si femeia perfecta in primul rand se pleaca de la respect.Respectul este prima forma de iubire care te pune pe aceeasi treapta de egalitate, sa oferi si sa primesti.