| bietanonim a întrebat:

Fetelor, cum trebuie sa fie barbatul ideal pentru voi?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de varsta
15-20 de ani vor unu frumos cu care sa se laude unele continua pana mor altele ma mature vor o familie cam pe la 25 in sus si vor si un barbat cu o situatie buna fianciara

de la 40 in sus se pune accent mai mult pe situatia fianciara si carcater pentru ca nici numai stralucesc fizic ca in tinerete, acuma cu barbatul ideal ala nu exista, repet daca esti un tip frumos, inalt vei atrage femeiile de toate varstele pentru ca 80% din ce percem noi este vizual, nu vedem sufletul cuiva =carcater, vedem ceea ce ne place iar oamenii frumosi adoram sai vedem dar daca esti urat poti alege sa stea una cu tine pentru banii asta e adevarul

| Dugalle a răspuns:

Cum il vor fetele?

Bani, masina, cu burta, sa le trateze ca pe carpe murdare si imputite, sa le tina din scurt si sa le faca sa sufere doar ca sa aiba ce sa le povesteasca prietenelor ei.

"Vai draga, fii atenta ce mi-a facut meltenasul meu azi!"
"Ce?"
"Mi-a spus ca sunt o proasta si o cretina si dupa ne-am sexuit."
"Si?"
"Draga, mi-a dat o palma peste fata!"
"Oooo, vai, prin ce chin si drame treci. Cum e posibil fata asa ceva? Lasa, fii puternica! Il iubesti si asta conteaza, el nu stie ca il iubesti dar o sa afle intr-o zi!"

Dinastea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dugalle):

"ne-am sexuit" nu am mai auzit-o pana acum sa fiu sincer rolling on the floor)

| Dugalle a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a venit asta din cauza cenzurii.

| DumnezeuTatal a răspuns:

25cm

| Armenianeek a răspuns:

Fiecare il vede in alt fel, dar principalele trasaturi pe care cred ca si le doreste orice fata de la un baiat e sa fie sincer, amuzant, intelegator.
Daca te referi la caractere fizice, toate fetele prefera un baiat mai inalt, fața nu neaparat de model, fiecare vede frumosul in alt mod.