| ramonika125 a întrebat:

Cum ar fi barbatul ideal?

Răspuns Câştigător
| BolonitZze a răspuns:

Mie mi se pare foarte usor de raspuns, dar greu de gasit...
Pai, sa ai ce vorbi cu el, sa arate si bine(asa cum il vezi tu ca nu toti avem aceeasi parere), sa te respecte(e f important acest lucru), sa aveti incredere unul in altul si sa te iubeasca cu adevarat.happy
Sper ca te-am ajutat putin.Bafta sa-l gasesti!

2 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Probabil protector,curajos,serios dar cu simtul umorului,iubitor,frumos,ochii albastrii,parul nu conteaza,iertator, intelegator, dulce, romantic, cavaler...etc,sunt multe. P.S. Si eu ma regasesc in cateva mai putin cele cu intelegator, iertator, romantic, cavaler, deci nu sunt nici baiatul perfect sad. Sper ca si tu stii ca nu exista barbatul ideal, fiecare are cel putin un defect.

| LucyDinamovista48 a răspuns:

Fotbalistlaughing