| elasexygagica a întrebat:

E adevarat ca doctorii se culca cu asistentele?

Răspuns Câştigător
| chelie91ptm a răspuns:

Da. Eu zic sa nu te duci la doctor, mai ales la ginecolog, ginecologu baga penisu in pasarica.

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred ca da! Medicii de garda din spitale au o camera de odihna,pentru ca nu este nevoie sa ramana treji daca nu este cazul,si... posibil sa fie acolo mai multe paturi in care sa doarma si vreo asistenta! Asa ca,practic,dorm impreuna! Dar,ia spune-mi si tu, daca doctorul este stagiar si asistenta este aproape pensionara, mai te intereseaza raspunsul?!

Răspuns utilizator avertizat
| ThePunisher a răspuns:

In filmele porno da. Esti cam obsedata de sex tu, asa-i? Iti mai sta mintea si la altceva in afara de p**a?!

| pwp a răspuns:

Se poate big grin

| BubuUu_3067 a răspuns:

Asta nu stiu. dar stiu un caz in care asistenta i`a facut shushumushu [a luat-o`n bot] de la o cunostinta laughing asa ca nu te mira daca mai auzi cate ceva. In ROMANIA TOTUL E POSIBIL.

| anonymus a răspuns:

Poate in grey's anatomy, esti interesata PENTRU UN POST DE asistenta?

| MissBeer a răspuns:

Probabil ca numai cu cele frumoaselaughing. Nu cred ca este o regula, depinde foarte mult de etica doctorului(si ca doctor si ca om).

| TheAshen a răspuns:

Esti asistenta?

| RoCsiii a răspuns:

Depinde de asistentasmug.

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Eu zic sa nu de duci la doctor niciodata s-ar putea sa se culce si cu tine laughing

| Alin13 a răspuns:

Nu nu este adevarat