| RAY a întrebat:

E ceva normal daca imi doresc o fata care sa imi faca mancare, curatenie in casa si noaptea sa imi implineasca fanteziile nocturne?

40 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa vrea orice roman, daca pleci in europa de vest femeile vor ca barbatii sa faca de toate si ele ii f... din 3 in 3 luni

| RAY explică (pentru mgtow):

Problema cu mancarea e o problema existentiala

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

? nu inteleg... uite aici cum se rezolva problema cu mancarea https://www.youtube.com/watch?v=rNcPVvIs_tk daca fac rost de unu atunci pot sa stau fara mama :)) =))

| RAY explică (pentru mgtow):

Man fara o femeie in viata mea as muri de foame

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Exista restaurant si nu mori de foame cu robotu ala care ti l-am trimis.

| RAY explică (pentru mgtow):

Mi frica sa nu luam foc cand o facem noaptea in pat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Meh,m-aș plictisi cu tine.Nu luați voi foc. Eventual aia intră în depresie.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Roboti nu intra in depresie, eu te platesc la ora treaba ta e sa ma suporti

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

laughing

| Ririru a răspuns:

Buna,

Eu una consider ca e ceva normal sa-ti doresti asta, si sunt genul ala de iubita care indeplineste toate cele mentionate mai sus, insa, ca o persoana care ofer destule, imi doresc reciprocitate. Trebuie in casa sa-ti ajuti persoana iubita, cand poti, traiti amandoi impreuna si nu este normal ca femeia sa faca tot, mai ales ca nu mai traim in vremurile trecute, si chiar si atunci, mi se pare absurd ca o femeie sa mearga si la munca, sa faca mancare curatenie si sa fie si amanta perfecta, in conditile in care tu te duci doar la munca si stai pe canapea, pentru ca da, suntem si noi fiinte umane si chiar daca suntem femei nu inseamna ca suntem roboti. happy

| Drimmero a răspuns:

E normal, dar asta nu inseamna ca trebuie s-o vezi ca pe o menajera, ci ca pe o fiinta iubita, ce iti da sa-i oferi inapoi, aia e dragoste.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Pai dragoste i ofer noaptea de asta ma odihnesc eu ziua

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca ii respecti cerintele, ar trebui ca si ea sa ti le respecte,, deci cumva e echitabil.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Apropo am vazut si eu pe arsenal

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

La ce meci te-ai uitat?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Din uefa de pe sport x

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

La meciul cu Atletico te-ai uitat.
Ti-ai gasit sufletul pereche pana la urma?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Da, nu mi-a placut de nici un baiat de acolo, nu caut nimic deci sa se gasesc, nimic

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ma refeream daca ti-ai gasit sufletul pereche,, subiectul meciului era inchis.
La o fata ma refeream

| RAY explică (pentru Drimmero):

Din fericirea pentru starea mea sufleteasca nu am gasit

| Freya1 a răspuns:

Se numeste sotie laughing
Lasand gluma la o parte doar daca vei avea o iubita pe care o sa o iubesti si respecti vei avea toate astea.O femeie ok o sa aiba intotdeuana pe langa dragoste pentru tine si acea iubire materna si grija.
Atata timp cat si tu la randul tau ii oferi atentie, afectiune, iubire, grija si ii areti ca esti un om cerebral si de baza, sigur pe el si un sprijin fara indoiala ca te va ajuta in orce.De la mancare, la curatenie, la satisfactie sexuala, ajutor financiar etc...

| RAY explică (pentru Freya1):

Tu poti sa le faci pe toate naty?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da le-am facut ani de zile si le fac si acum dar de data asta pentru cine ma respecta si imi apreciaza munca.

| RAY explică (pentru Freya1):

Bravo naty mai rar asa fata ca tine

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Pai nah mai sunt poate...

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru Freya1):

Ra,y tata, tu faci sex in pat sau aripioare picante?

| RAY explică (pentru VALCUANDREI1994):

Eu as face sex si as manca in acelasi timp, dar la ce dulce sunt unele fete devin canibal

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur ca ai cu cine sa faci sex. Eu nu am mai facut sex de 5 ani. Crede-ma ca e grozav-am invatat sa gatesc, sa filmez, sa ma uit la filme pentru adulti fara sunet...stii tu, chestii importante.

| RAY explică (pentru VALCUANDREI1994):

Vezi ca sofer are curve robotizate de vanzare fa o comanda

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru RAY):

Neeeee imi este bine. Sexul nu e asa bun.

| RAY explică (pentru VALCUANDREI1994):

Daca Dumnezeu e femeia macar esti odihnit sa treci de testul de masculinitate

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru RAY):

Neeeee ma simt mult prea bine asa. Sexul nu e o necesitate. Mancarea da laughing)))

| minrest a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Te inseli aici. Sexul e una din necesitatile fiziologice de baza. E drept, omul se poate abtine multi ani de la sex, asta ca sa poata intruni toate conditiile unei vieti sexuale de calitate.

| OldSoul a răspuns:

Sigur ca da.

| minrest a răspuns:

Perfect normal. Dar sa faci si tu aprovizionarea, reparatiile. Eu fac si mancare.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate fi ceva normal daca ai mai vrea sa iesi pe afara si cu ea.

| Emma30555 a răspuns:

E normal sa ți dorești, oricui ii convine asa ceva, ideea e ca atunci când te îndrăgostești sa nu fii fixist, pentru ca în realitate poți descoperi alte calități

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Consultă un psihiatru.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Progreazama ca vin la tine cand doresti sa ma consulti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e normal, nici una nu ar trebui lasatã sa facã prea multe si sã curete dupã noi, dupã te tezesti cu ea pe cap cum "eu fac totul in casa asta".
Singurul moment e când vrei un copil, atunci te ajuta o femei in felul acesta. in rest singurul lucru care ar trebui sa il facã e sa te satisfacã.