| anonim_4396 a întrebat:

E dureros cind se rupe,, ata" la baiat? dupa ce s-a rupt se poate continua partida de sex? va rog scriti daca stiti

4 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Dupa mine cam doare dar nu are nici un motiv sa o rupa sau sa o taie nu deranjeaza cu nimic si cred ca sexul poate continua insa il va cam durea un pic

| Simona a răspuns:

Scrim,scrim...daca ne dai si pisc
laughing

| carnat a răspuns:

Depinde la ce te referi,acea ata pe care o vezi pe penis nu e ata de fapt si nu e obligatoriu sa se rupa,poate tine toata viata sau sa se rupa(dupa contact sexual neprotejat, intens, cu frecare intensa si indelungata) si doare.mai curge si sange

| StopTheWar a răspuns:

Ustura putin.si da, se poate continua partida.happy