| anonim_4396 a întrebat:

Poate ca va intrebati si voi fetele? De unde stiti cand un baiat este virgin? Adica ata nu se rupe la toti barbatii... si se poate rupe si prin mastu.Inafar de teste, cum stim cand un baiat mai e virgin?

Răspuns Câştigător
| CandyES a răspuns:

smug Al meu mi-a zishee hee,[ si chiar asa a fost on the phone. Bine pentru uni este o rusine si incerca sa scape cat mai repede, in majoritatea cazuriilor. Iti dai cel mai bine seama dupa gesturiile lui se vede daca este un nepriceput sau neandemanatic sau daca este unul specialist sa zicem asa laughing.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ne putem da seama dacă este experimentat. Un băiat virgin e stângaci în pat. De asemenea, băieţii neexperimentaţi nu îşi dau seama atunci când femeile au orgasm sau doar îl mimează.
Baftă!

| lolly a răspuns:

Deci nu exista dovezi exacte in afara de teste?

| WooLove a răspuns:

Cred, nu bag mana in foc ca Ata este singur posibilitate... acum cine stie =D