| DiamanteleSeSparg a întrebat:

E importanta virginitatea? Baietii ar privi altfel o fata care este virgina?

Răspuns Câştigător
| CHINEZU097 a răspuns:

Da normal ca privesti altfel o fata care este virgina (eu ca baiat) are ceva aparte care se vede la fete la baieti se vede mai greu deci e ceva mai special inseamna n stiu ca ``a fost cuminte`` fidela constincioasa si altele

intr-un fel privesti o virgina decat una care n mai e ca la aia iti pui garantat intrebarea cu cati a mai fost
puteti da spam sau alceva asta gandeste orice baiat cand afla

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cand eram virgin ziceam ca asa raman toata viata dar la 19 ani m-am dus la curve si no am scapat de asta nu-mi pasa oricum de fetele virgine mai am putin si ma bag camionagiu toata ziua pe drum cu camionu nu o sa am timp de femei

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, este importanta, si tot atat de importanta este si varsta si persoana cu care te dezvirginezi. Baietii care sar din floare in floare ironizeaza fetele virgine, iar baietii cu capul pe umeri stiu sa aprecieze o astfel de fata pura.

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Unii baieti sunt mandri ca dezvirgineaza ei o fata, pe cand altii se simt aiurea.

| Razvan a răspuns:

Vezi tu, asta depinde mult de mentalitatea unui baiat.Sunt unii care nu le pasa de acest fapt, insa vor sa stie doar ca informatie in plus, sa stie de la ce "nivel" sa te ia.Mai demult am avut o discutie de genul cu cel mai bun prieten al meu si l-am intrebat:"Te-ai casatori cu o fata care nu mai e virgina"
R:"Da, pentru ca are experienta.Cu o virgina e prea multa bataie de cap"
Dupa cum vezi parerile sunt impartite.Mai intervine nitel si religia care spune ca e pacat sa intretii relatii sexuale in afara casatoriei.Si cum noi romanii suntem niste credinciosi de elita trebuie sa ascultam si sa bagam bine la tartacuta
Macar de ar functiona asta cu religia si la fetele de 10-15 ani doritoare de senzatii tarithinking

| Derye a răspuns:

Da, e important pentru baietii sub 18 ani. Apoi nu mai e asa important, pentru ca nici ei nu mai sunt (majoritatea). Nu e ceva cu care sa putem lupta, e pur si simplu orgoliul barbatesc, sa nu iei ceva deja inceput.
Face parte din instinct asa ceva, deci nu poti spune ca nu exista. Desigur, unii trec repede peste, daca fata nu da semne de destrabalare.

| foxi a răspuns:

Isi are rostul ei! In nici un caz nu-i o povara! Eu zic ca-i importanta, si sunt stimate virginele!

Răspuns utilizator avertizat
| pacalici a răspuns:

Eu ca baiat cred ca ca da si cum zici privesti altfel o fata cand este virgina

| Anonim_5618 a răspuns:

Pai eu zic ca o privesc altfel pe aia virgina... nu neaparat aia care nu este virgina e "curva". doar daca nu se culca cu multi baietihappy

| Adryannn a răspuns:

Pe mine nu mar deranja daca o fata ar fi virgina mnu at fi nici o problema o pot face eu daca vrea.

| NuImiBatJoc a răspuns:

Eu o privesc altfel mai ales daca are 10-14 ani...de la 15+ mi se pare putin mai normal chiar daca e normal pe la 17+ in ziua de azi orice e posibil

Răspuns utilizator avertizat
| skipy a răspuns:

Dupa parerea mea. este foarte important pentru un baiat daca o fata este virgina.
Un baiat se uita mult mai elegant la o fata virgina decat la altele.
O fata virgina este mult mai respectata si mai atragatoare pentru baieti.
Daca as fii cu o fata care nu este virgina de cand am cunoscut-o m-asi simtii de parca as avea o masina la SH daca intelegi ce vreau sa spunwinking.

| SECRET2012_1652 a răspuns:

Salut da e importanta daca vrei o relatie bazata pe iubire i un inceput bun da cum in ziua de azi aventura e la moda nu conteaza mult doar ca sta ala mult dupa tine sa faceti dragoste sa se laude la amici