| LoveUbutUdontCare a întrebat:

E jenant momentul in care isi pune prezervativul? Cum e atunci cand ambii parteneri sunt virgini? Cum e pentru fata(virgina)? Exista acel moment in care te intrebi:acum ce fac?, sau decurge totul de la sine? Dupa cat timp de relatie v-ati incepe viata sexuala de la 17 ani in colo? FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Nu e jenant deloc si nici nu este momentul ala in care te-ai intreba ce trebuie sa faci, totul decurge de la sine, te simti f libera doar atunci cind o faci cu persoana care cu adevarat o iubesti, stai linistita ca o sa fie totul ok, sper ca esti destul de convinsa ca acum e momentul sa o faci, nu poti sti timpul exact cind sa faci prima oara, daca intre voi merge totul bine si va iubiti mult ati putea face oricind, important e sa fii pregatita pe deplin si sa fii sigura ca el ii cel care te merita cu adevarat.Bafta,sa fii fericita

1 răspuns:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Jena dispare, caci daca va iubiti o sa treceti peste foarte usor, crede-ma!
E nevoie doar de iubire si incredere!