| Anonima3006 a întrebat:

E nevoie de un sfat, va rog.
Am 14 ani si sunt împreună cu iubitul meu de o lună.
Suntem foarte fericiți si ne iubim enorm de mult unul pe altul.
De curând mi-a cerut sa facem dragoste, a spus ca ma iubește mult si ca și-ar dori sa ne iubim o noapte, sa adorm pe el, etc etc, el are 17 ani si nu mai e virgin de la 14. Dar eu sunt
Si eu vreau, nu zic nu.
Amândoi ne dorim asta.
Si nu imi e frica de durere.
El e un băiat dulce, si a promis ca o facem usor si cu grija fiindca ma iubeste si vrea să-mi fie bine.
Dar problema e la mine.
Mi-e rusine sa ma dezbrac in fața lui, mi-e rușine cu corpul meu.
I-am spus si lui dar a spus ca o facem pe întuneric si se leagă la ochi.
Ce sa fac ajutați-ma, va rog dau funda.
No hate.

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Of, Of, Of, Of, trebuie sa incetez cu asta, vorba lu marlanu, ma ustura ochii.Deci cum poti fi atat de inapoiata? Ala e un baiat hit and run.Nu te pretuiesti si tu deloc? ai 14 ani,abia ai invatat sa pui un absorbant si tu deja te gandesti sa te intinzi cu unu si cu altul? Icenepe sa te masturbezi daca numai suporti singuratatea intima. Putina decenta,iti distrugi copilaria(ma rog, altele is satule la varsta ta.)Cum spuneam, termina cu prostiile, si bagati mintile in cap.Fa odegetica, si culcate, nu te apuca sa te intinzi cu unu cu altu.Pariez ca daca ii zici sa te astepte juma de an, turbeaza si saptamana care vine iti da cu sutu-n fund.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te si spune-le parintilor, ca nu-i normal ca un copilas de 14 ani sa inceapa sexul!
Iar daca parintii tai merg la Politie si fac reclamatie, baiatul intra la puscarie juvenila, pentru ca, a intertinut relatii sexuale cu un copil mic.
Nu glumesc!
La 14 ani, nu are nimeni voie sa faca sex cu tine!
Implicatiile sunt majore si se ajunge dupa gratii imediat.

| alina2k18 a răspuns:

Merge pe intunericwinking si dispare rusinea si inhibareawinking

| HazelEyes77 a răspuns:

Parerea mea e ca te grabesti sa faci pasul asta si fizic si psihic nu esti pregatita pentru asa ceva. Prietenul asta al tau din pacate nu si doreste decat un singur lucru de la tine te vrajeste cu vorbe dulci dintr astea doar ca sa se culce cu tine. Mai ales ca aveti doar o luna de relatie. Daca ar tine la tine intr adevar nu te ar presa sau ar aduce in discutie sexul avand in vedere ca ai doar 14 ani. Gandeste te bine nu vrei sa iei o decizie pripita de care sa te caiesti mai incolo!

| Justme1997 a răspuns:

Mai stai cuminte macar pana ajungi la liceu, și normal că iti este rușine. După, o lună te "iubește enorm", hai pe bune, tu nu-ți dai seama că ăsta vrea doar sex?

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Rux04):

Asa e inceperea vietii intime de timpuriu afecteaza in sens negativ tinerii.

Răspuns utilizator avertizat
| Ana112112 a răspuns:

Ba eu nu înțeleg cum puteți sa fiti unele atata de oarbe... tipii ăștia mai mari care se cuplează cu fete mai mici și mai prostuțe o fac cu un singur scop...SEX. Sper ca te-am lămurit