| MiraBurgertung a întrebat:

E normal așa ceva...
Un minor să se bage in seamă cu un adult și să vrea o relație?
Ce înseamnă asta?

8 răspunsuri:
| anonimuIl a răspuns:

Nu e normal ca un minor să încerce să aibă o relație cu un adult.

| anonimuIl a răspuns:

Niciodată un bărbat mai mare sau mult mai mare nu vrea să aibă o relație cu una mult mai mică.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal si nici legal ca un adult sa aiba relatii cu un minor.
Ne asteptam totusi ca un adult sa aiba creier mai mult decat un copil, care vrea cu orice pret sa fie bagat in seama de un adult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că ești puțin blondahee hee

| darrio2007 a răspuns:

Pedofilie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că are atracție pentru persoanele mai mari de vârstă decât el/ea. Sunt multe cazuri astfel.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Minorii sunt dubiosi, ignora-i, lasa-i sa creasca.

| Mar1cika a răspuns:

Vrea sa fie adoptat sau are probleme cu mamica