| Jorgibusn029 a întrebat:

E normal sa ejaculez prin somn la 27 de ani?

Ce inseamna cand ejaculezi în timpul somnului, și de ce se intampla asta cateodata ma speri cred ca am ceva probleme?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai viata sexuala slaba sau deloc. Sau ai vise erotice.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai nicio problema ai vise erotice visezi ca f... ți

| Hammurabi a răspuns:

Depinde de viața sexuală pe care o ai.
Dacă n-o ai, e normal ceea ce ți se întâmplă. Dar dacă ai o viață sexuală regulată, nu prea mai e normal.
Și nu ți-ar strica o vizită la urolog.

| Goete a răspuns:

Probleme ai, dar de cultura generala. La 27 de ani...
Daca pui intrebarea asta pe un motor de cautare, nu te faci de ras

| anonimuIl a răspuns:

Nu e normal.
Nu faci sex la 27 de ani deloc?
La 27 de ani ar trebui să faci - masturbare și sex zilnic sau una din astea 2 zilnic.
Dacă nu faci nici sex nici masturbare ți s-a sculat noaptea și ai pățit ce pățesc copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, eu cred ca ai vise erotice iar dupa ce te intorci pe o parte, misti si antena iar in acel timp ejaculezi, nu trebuie sa te stresezi deoarece mie tot mi s-a intamplat asa ceva happy
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Organismul îți transmite că ai nevoie de o femeie în viață ta sau de sex cu una

| Together a răspuns:

Probabil e ce se intampla cand nu ai o eliberare reala, un cadou de la natura sa-ti aminteasca ce ai de facut.

| Lizuca1234 a răspuns:

Ai vise umede, asta-i explicația.