| anonim_4396 a întrebat:

E o intrebare cam jenanta, dar totusi m-am decis sa o pun. am 16 ani, nu sunt virgina, dar singurul contact sexual pe care l-am avut pana acum a fost cand eram foaarte beata, si nu imi amintesc mare lucru. acum sunt cu altcineva si s-a intamplat de multe ori sa vrem amandoi dar eu sa ma retrag, neavand incredere in mine. problema e urmatoarea, am impresia, fiind putin mai bine facuta (158 inaltime, 52 kg) ca am labiile mari prea mari, asa umflate, si mi-au spus-o multe prietene in timpul dusului, sau pe la mare cand ne schimbam in fuga. e posibil ca tipul sa nu ma placa datorita acestui defect? cauzeaza probleme in timpul actului? repet, nu sunt virgina. e o intrebare pentru ambele sexe, vreau pareri din ambele parti.

Răspuns Câştigător
| Sonny a răspuns:

Nu are cum sa nu te placa din cauza asta, fiindca pe orice o sa cunosti, nu o sa-ti cunoasca prima oara " labiile " ( partea asta suna fain ) laughing.
Labiile nu au prea mare importanta in timpul actului sexual, in cazul tau probabil, labiile sunt mai vascularizate ca la alte fete, si din cauza asta sunt mai mari, nu e defect in nici un caz.
PS : inaltimea si greutatea nu au nici o legatura cu marimea labiilor tale.
Sonny

5 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Uite iti voi explica un lucru. tipul cu care stai nu se va uita la cum ai labiile ci la sufletul tau.cu acel baiat merita sa faci dragoste.mie mi-a spus cineva ca le prefera pe cele mici in locul acelora mari dar nu e nici o problema.nu e un defect, nu te uita in gura lor.placerea e mai intensa daca labiile sunt mai mari

| Cathuzik a răspuns:

Pffff sa stii ca unii barbati prefera labiile marihappy

| Andreia06 a răspuns:

Esti atat de proasta ca ti-ai pierdut virginitatea asa...

| Valentyno18 a răspuns:

Asculta la mine:
Cine te place, te place asa cum esti.
Cine te iubeste te accepta asa cum esti.
Ai grija cu betia pentru ca la betie poti face niste prostii mai mari ca tine.Eu am patit-o pe propria piele dar am avut si noroc.
A da... si cine te iubeste nu se va plange niciodata de defectele tale fizice oricare ar fi acestea.

| Lasatunumele a răspuns:

@pokemon91 da ba, stii, ultima panarama. mi-am pierdut virginitatea la 14 ani, si de atunci n-am mai avut nici un contact sexual, cu totii facem greseli in pana mea, nu cred ca esti tu in masura sa ma judeci, daca eram panarama aveam grija sa mai fac aceiasi greseala de mai multe ori pana acum.