| X_7334 a întrebat:

E o intrebare doar pentru fete!
Bun, salut.
Fetelor, cum este sarutul perfect pentru voi?
Ce nu trebuie sa se intample in timpul unui sarut?
Multumesc.

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sarutul perfect e ala cu baiatul la care tii, si care tine la tine.cand se intampla, iti dai seama automat ce trebuie si ce nu trebuie sa faci.

Răspuns utilizator avertizat
| victoR1k_1606 a răspuns:

De ce doar fete ma?laughing, hai ca-ti zic si eu ca-s baiat cum mi-as imagina eubig grin. In primul rand as lua-o de mana, m-as uita in ochii ei si blushing dam drumu la actiunelaughing big grin

| Andreea3219 a răspuns:

Hmm pentru mine sarutul perfect consta in: pe parcurs imi place sa ma ia in brate si sa fie tandru nu tac pac fortat si in plus sarutul trebuia sa te faca sa te simti...nu pot explica trebuie sa stii pe pielea ta. Regula nr 1 la un sarut: nu te retrage brusc, o sa faci persoana pe care o saruti sa se simta prost pop:*

| NinaY a răspuns:

Sa nu ii miroasa gura aluialaughing sa nu fie prea "umed" si sa nu fie preaa rapid big grin

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Hmm...sarutul perfect ar fi cu baiatul la care tin muulltt; x si ar fi cam asa : sa ma tina in brate, sa se uite in ochii mei si sa`mi atinga usor buzele cu buzele lui. sa fie tandru, sa ma mangaie in timpul sarutului si la sfarsit sa ma muste de buza :X day dreaming

| monikka a răspuns:

Pe mine ma deranjeaza daca ii curve saliva din gura(sorry pentru expresie) si mai conteaza sa stie ce sa faca macar cu buzele daca nu cu limba.A...si sa nu ii miroasa gurawinking

| duaA a răspuns:

Hy.sarutul pers este cu persoana potrivita, din mom in care tii la o pers sau iti place d el/ea. totul vine d la sine. nu te panica.happysucces