| nikolettta a întrebat:

La ce varsta, fetelor, ati avut primul prieten? Dar primul sarut? Cum a fost sarutul? fundita

9 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

11 de sarut nu zic laughing

| Aysa19 a răspuns:

Sincer big grin, eu la 12 cred.Pai a fost foarte frumos:XNu il voi uita niciodata. A fost special si mereu va ramane asa si persoana ce mi la oferit.:*

| abcdefgh a răspuns:

Buna. Eu inca nu am prieten si am 13 ani.Ma gandesc ca este mai bine sa ma tin de scoala si dupa aceea prieten, sarut si altele. Dupa mine cred ca varsta potrivita pentru un prieten e 14-15 ani. Iar pentru un sarut ...nu stiu cred ca in jur de 17. Parerea mea.Acum cred ca o discutie cu mama ta ar rezolva asta.Pa pakiss

| JustShadows a răspuns:

Buna!happyPrimul prieten l-am avut la varsta de 15 ani, iar primul sarut a fost atunci si-a fost foarte frumos! Ai grija de tine!happy

| michaella_2494 a răspuns:

Primul prieten la 10 ani
saturul nu inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aproape 13 si nu am avut prieten. Dar dupa parerea mea la 13 ani e perfect sa incepi sa ai prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
Doamne, Doamne
Pasaricile de 7 ani cu aparatul dentar, super uriasa acnee pe m. uie, parul gras si uscat, fara volum si pic de viata, fara forme si vai capu' lor deja viseaza la primul prieten day dreaming

| Kidutsa a răspuns:

Pe la 13 ani.Caand am trecut in clasa a8a.prima data am avut emotii. dar totul decurge de la sine.big grin

| lorra92 a răspuns:

Buna. Primul prieten la 11 ani si 4 luni big grin si primul saruuut pe la 12 ani jum.hee hee Fundita?