| Alis_5793 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Cum vreti sa fie crerea de prietenie? Sarut sau intrebare? De ce? Si cum vreti sa fi se dea sarutul sau sa vi se ceara prietenia?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mi-ar face plăcere să discutăm mai mult, să ne cunoaştem, iar el să mă întrebe dacă îmi doresc o relaţie serioasă, de lungă durată şi bineînţeles, dacă sunt pregătită pentru aşa ceva. Probabil dacă m-ar săruta direct şi n-ar exista cel mai important lucru - comunicarea, s-ar implica emoţional într-o relaţie, pe care probabil eu o văd fără viitor, o consider doar o distracţie. Iar în această situaţie el ar avea de suferit şi ar regreta că a făcut pasul "cel mare", sărutul.
Baftă!

| ααntoo a răspuns:

Heii' alisshappy
paii eu as prefera sarutulhappy
deoarece la totii le e rusine sa te intrebe pe fata happy
si fazele pe mess is numa niste prefacatoriioh go on pentru uniihappy
sarutul zic ca ar fi cel mai indicathappy
pentru ca ii te afirmi tu ca da din moment ce ii dai permisiunea sa te sarutehappy
daca nu asta e happy
si sarutul thinking
ee nah fiecare cum stiehappy
rusinea e mare pe momenthappy
eu asA as vrea love struck

| LifeIsAJoke a răspuns:

Aantoo are dreptate sa te sarute daca nu vrei il plesnesti daca vrei ii raspunzi la sarut.Si sarutul sa fie brusc fara prea mult timp de gandire.happy

| Claw a răspuns:

Sa ma sarute si apoi sa ma intrebe laughing!

| yssuuu a răspuns:

Poi mai intai ar trebui sa o intrebi.Sa ii spui ceva gen : Sa sti ca eu te plac mult si simt ceva pentru tine si as vrea sa te intreb daca ai vrea sa fi cu mine / sa ne mai intalnim / sa fim mai mult decat prieteni etc. si sa o intrebi ce ar simti ea pentru tine. Si daca va spune ca vrea sa fie cu tine, Atunci este monentul sa o saruti Pasional smug
Sper ca te.am ajutat! kiss