| anonim_4396 a întrebat:

E o intrebare pentru fete da poate sa raspunda cine vrea.De obicei sunt directa deci o sa zic pe sleau:cum puteti (ma refer doar la unele) sa va culcati cu atati baieti? Adica sa va frecati cu atatia,sa fiti asa mizerabile si apoi sa ziceti ca voi de ce nu sunteti apreciate, iubite sau respectate? Ma refer ca asa se intampla in ziua de azi. Normal e sa te culci cu persoana draga tie nu cu 1.000.Sau cum puteti sa va privitit in ochi parintii cu atata nerusinare? Nu-s eu nu stiu ce fata cumintica da pur si simplu e o mizerie lumea in care traim si mai ales fetele care-s niste tarfe.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sweete a răspuns:

Si apoi le vezi postand pe Fecebook:''Nu mai gasesti baitei cuminti si dragastosi in ziua de azi!''.Nu vreau sa stiu ce e in capul lor.Si cand baietii le fac c***e, se supara si fac pe victimele.

| h3r a răspuns:

Spune-le în față...

| ywar a răspuns:

Nu stiu ce fapte te viata te-au marcat dar se pare ca au lasat urme. Iti impartasesc ideea pana la un punct. De ce spun pana la un punct? La o varsta frageda si intr-o societate nebuna si dezechilibrata valoric ne "indulcim" zilele - zicem noi - cu experiente menite - tot noi spunem -sa ne faca mai "cool", c-asta-i moda. Lumea a ajuns la un punct de cotitura in care varful acela - asemanat de multe ori cu faina de o pui intr-un borcan - trebuie sa se prabuseasca ca sa ne mai rabde o zi, si inca una, si inca multe altele. Pana cand? Habar nu am! Daca as sti sa raspund la asta as fi pe jumatate D-zeu. Revolta ta e o forma de speranta!

| Danzell a răspuns:

Totul incepe de la educatie. lipsa de interes a parintilor in modul cum ii educa.
Dupa asta vine mass-media si televizorul, care sunt cei mai mari spalatori de creier, ce se apara cand sunt acuzati, in spatele dreptului la libera exprimare.
Normal ca daca pe antene ruleaza numai Burlacul, Nora pentru fiul ma-tii, Acces Direct, la protevisti Happy Hour, Dansez pentru tactu( cu numere porno), Romanii n-au talent (cu toti ciudatii) si multe alte laturi de la celelalte posturi in varf cu aia de la Kanal.
Eu rareori am vazut ceva de calitate la TV.

| Cristiann25 a răspuns:

Curve.Le place sarmaua si se gandesc ca e prea putin sa manance doar de sarbatori.

| BlakeLively a răspuns:

Mizeria din aceata lume noi am creat-o. Dupa cum spuneai, exista multe c***e tupeiste fara respect, care "au valoare", dar se vand ieftin.

| Adda097 a răspuns:

E la moda sa fii curva in ziua de azi. Unele o fac pentru bani altele ca sa devina cunoscute si altele o fac de placere.Iar nesimtirea cu care isi trateaza parintii...e specifica lor.Nu stiu sa fie recunoscatoare pentru nimic ele doar profita si apoi arunca persoana respectiva ca pe o carpa.