| Adrian1997 a întrebat:

E o poveste destul de complicata. Recent m-am despartit de prietena mea, am stat 2 luni impreuna cu ea, intr-o seara cand stateam in parc i-am bagat un deget in vagin si a inceput sa se exctite, apoi i-am mai bagat inca un deget si a inceput sa o doara dar a zis sa nu ma opresc, m-am si patat cu sange pe degete. A ajuns acasa toate bune si frumoase. Azi am primit un telefon de la ea ca e disperata ca maicasa vrea sa o duca la ginecolog.Mentionez ca nu am facut dragoste cu ea, doar faza cu degetul. Oare ginecologul isi va da seama daca a facut sex sau doar o simpla joaca de copii? Amandoi suntem minori, eu am 14 ani, ea 15 ani.
Oare mai e virgina?

Răspuns Câştigător
| Andreea357 a răspuns:

Atata timp cat iai bagat degetul,si cat te-ai patat de sange logic ca nu mai e,ca despre doctor nu stiu ce sa spun,stiu doar ca le va spune parintilor ac ea nu mai e virgin acum depinde ce o sa creada parinti,poate o sa creada ca a facut dragoste,poate o sa creada ca iau venit nevoile(de a face sex) si a masturbat singura, depinde si dc ii va spune ea, de ex poate sai spuna doctorului sa nu le zica nimic la parinti ca nu a facut nimic a fost o simpla joaca ...si doctorul poate o intelege si nu le va spune nimic ...eu iti urez mult noroc

8 răspunsuri:
| LeuTz a răspuns:

Misto joaca asta de copii iar cat despre virginitate, e clar ca nu mai e.Stai linistit nu iti poate face nimeni nimic deoarece are peste 14.Isi va da ginecologul seama daca e cu degetul sau cu penisul asa ca nu iti face griji.

| LeuTz a răspuns:

Gylson tu esti ala de la tara, valea pe taraf tv si scoate cablul de net marlane.

| maryy a răspuns:

Mai Adrian mai happy

| n30x a răspuns:

Daca a sangerat probabil ai deflorato desi mi-e cam greu sa cred si atunci ginecologu nu face diferenta intre penis si "2 degete". Bafta

| andra_5121 a răspuns:

Daca i s a rupt himenul nu mai e, si daca zici u ca ei i a curs sange, aveti ghinion, nu mai e virgina happy voi la varsta asta ar trebui sa faceti altceva, dar na, tineretul in ziua de azi... fundita?love struck

| Schnitzel a răspuns:

E virgina. Degetul nu ajunge la himen.

| anonimus_6449 a răspuns:

Nu cred ca ginecologul o sa isi dea seama ca a fost o "joaca;

| gylson a răspuns:

Tocmai ai dezverginato pe biata fata, trebuia sa o faci cu ce aveai in dotare nu cu degetullaughing)))))))ce pusti penibili...normal ca ai dezverginato tarane.