| Streithstar22 a întrebat:

eu si cu prietena mea avem o problemă, intr-un moment de prostie, mi-a facut blowjob, totul bine si frumos, dar dupa ce m-am sters cu setvetelul e posibil sa ma fi patat pe degete, dupa i am introdus un deget în gura si dupa in vagin, mentionez ca plus degetul supt a mai fost unul care nu era supt, ideea e ca i am introdus in vagin un deget 'curatat' si unul mai putin curatat, intrebarea mea e, ar fi posibil sa ramana insarcinata?
Mentionez ca am cumpărat pastila de a doua zi, a luat o dupa o ora doua de la contactul sexual sa zicem, prietena mea era virgina, doar degetele au fost introduse in vagin, iar ciclul trebuie sa i vina zilele urmatoare, daca pute ti sa ma lămuriți, vă voi fi recunoscător.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca joaca voastra conform spuselor tale :... degetele au fost introduse in vagin, iar ciclul trebuie sa i vina zilele urmatoare'' reiese foarte clar ca acea masturbare a avut loc in perioada ultimelor 9-10 zile ale ciclului menstrual, probabil cu vreo 5-7 zile (o saptamana) inainte de ziua in care urma sa porneasca sangerarea menstruala. Pentru informatea voastra, atat a ta cat si a prietenei tale, trebuie sa aflati si sa intelegeti ca formarea sarcinii este 100% IMPOSIBILA in ultimele 9-10 zile ale ciclului menstrual chiar si daca sperma este ejaculata in vagin. Fiindca in acel moment al ciclului menstrual era absolut IMPOSIBIL sa se poata forma o sarcina, pastile contraceptive de a 2-a zi a fost folosita 100% INUTIL, adica in mod ABSOLUT IRESPONSABIL si din cauza prostiei voastre ciclul menstrual al prietenei tale va fi dereglat pe perioada a mai multe luni din cele care vor urma. Multa sanatate!

| Streithstar22 explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc foarte mult, imi asum cele întâmplate, da, suntem începători, dar speram sa invatam din greșeli.

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne a luat porcaria aia absolut degeaba, nu era nicio sansa sa ramana nici sa fie in perioada fertila...

| RAY a răspuns:

Nu man, nu

| Streithstar22 explică (pentru RAY):

Multi mi au zis, daca intr-un interval de 24 de ore a luat pastila, atunci nu voi avea nici o problemă?

| RAY a răspuns (pentru Streithstar22):

Multi care sunt lipsiti de stiinta

| mihai69 a răspuns:

Ai pus-o să ia o pastilă toxică aiurea, de neinstruiți ce sunteți amândoi.
Nu are cum să fie gravidă. Iar ciclul îi va fi dereglat o bună bucată de vreme de acum încolo, deși nu e însărcinată.
Felicitări.

| Streithstar22 explică (pentru mihai69):

Deci singura problema ii va fi dereglarea ciclului?

| RAY a răspuns (pentru Streithstar22):

E o bomba hormonala omule

| mihai69 a răspuns (pentru Streithstar22):

În cel mai fericit caz, da.

| Streithstar22 explică (pentru mihai69):

Adica?
Parca stabilisem ca nu e nici o sansa sa ramana însărcinată?

| mihai69 a răspuns (pentru Streithstar22):

Însărcinată, nu; dar acel medicament are foarte multe (alte) efecte adverse posibile. Ai citit măcar prospectul?!?

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, nu poate sa ramana gravida.