| Ana_4212 a întrebat:

E rau sa fi materialista? laughing)

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu e raw toata lumea e dar depinde ce fel de materialista daca esti una din aia obsedata si exagerata atunci e raw.

| elasexygagica a răspuns:

E foarte bine sa fi materialista, ai vrea sa fi sufletista si sa mori de foame? banii sunt totul sorolove struck

| NickiMinaj a răspuns:

E de porc.

| Angelique a răspuns:

Da aia ce inseamna?:p

| Intelligence a răspuns:

E rau sa fi curva? laughing)

| eurynomus a răspuns:

E rau ca asta inseman ca nu ai mijloace de subexistenta deci este apanajul persoanelor sarantoace

| ChristinneVonD a răspuns:

E rau sa FI analfabeta?

| Andrre a răspuns:

E bine pentru persoana care profita si rau pentru persoana inselata laughing)

| CriCri04 a răspuns:

Deloc. am citit intr'o carte de psihologie ca asta cam e instinctul femeilor, uneori chiar inconstient de a avea cat mai multe posibilitati de a'si creste posibilii urmasi. e comic... dar gandeste'te la o pasare cand isi face ciubul, ca aduna cat mai multe paie si puf :p si chestia cu materialismul nu apare de la o varsta anume...se poate dezvolta de micatongue