| Hfnfk a întrebat:

Cum stiu ca o fata e materialista?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uita-te la cateva poze din FB si nr de prieteni daca e excesiv de mare nu-i bine. Vb cu altii sau are intentia sa o faca, in poze daca isi arata mult curu/sanii si e fardata la maxim ia-ti gandul de la ea

| mihai69 a răspuns:

Păi... simplu: e fată? dacă da =» e și materialistă. Altfel nu există. Indiferent cât de „sfinte" se dau ele.

| Andreeush a răspuns:

Îți dai seama după cum e îmbrăcată, după atitudine, limbaj, comportament.

| Plato a răspuns:

Nu cred ca e greu sa iti dai seama. Vezi ce prețuiește mai mult, lucrurile sau oamenii/experientele.

| Raven a răspuns:

Dacă își amintește cu precizie cât a costat aia și aialaltă, e un semn de alarmă. Dacă pare să aibă gusturi costisitoare doar atunci când plătește altcineva, fugi cât vezi cu ochii!

| 1Me9 a răspuns:

Nu stiu, daca tu esti genul ala de baiat care plateste consumatia mesei, o sa vezi ca incet-incet destul de multe o sa se invete cu asta, nu la modul rau, ca isi cumpara nu stiu ce, nu, dar o sa ti zica mai pe scurt ca,, hai la tine si ia tu ceva ce de mancare si de baut", lucrurile astea fiind dese, adica am patit, sincer, dar nu m-a deranjat, acum depinde insa, poate pentru mine chestia asta este nu stiu cum, catalogata ca un oarecare materialism, *totodata imi mai cereau cadouri*, dar poate pentru altii inseamna mult mai mult asta.

Totusi, e de precizat ca nu toate fetele sunt asa, sunt fete foarte materialiste, decente, dar si fete carora vrei cu tot sufletul sa le dai, dar nu accepta, acestea mi se par cele mai dragute, chiar incepi sa le oferi de drag lor, nu doar pentru ca vrei sa pari barosan?

Trebuie doar sa stii ce sa alegi, daca te combini cu una care are S10 si numai toale de firma, nu te astepta sa stea cu tine la un suc la scara blocului?

| Alexandru21443 a răspuns:

Imbracamintea o da de gol. Si telefonul mai ales.