| Dezy010 a întrebat:

E rau sa iubesti o persoana pe care o detesti?

Răspuns Câştigător
| peeeseee a răspuns:

Nu stai calma asta ni se intampla la toate

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu e. urasti faptul ca il iubestirolling on the floor)))))

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Pai cum vine asta sa iubesti o persoana pe care o detesti, o urasti.in special ca ai motivele tale.Si eu am fost cu un tip un an de zile si acum am ajuns sa il urasc de moarte la cat de scarba s-a dovedit a fi cu mine.Bine,la mine a fost un pic mai diferit.Dar in acesta lume exista si iertarea care este un lucru minunat, nu e chiar atat de rau sa ierti o persoana ce ti-a gresit multhappy

| Anny1 a răspuns:

Nu ai cum sa o iubesti si sa o detesti in acelasi timp eu cel putin nu am mai auzit din astea. eventual numai daca ai putina ura o poti iubi in acelasi timp da e mai greu sa stii sau imaginatia ta...tu o iubesti cu inimioara iar cu gandul ''o detesti'' nu e asa greu dar te sfatuiesc sa alegi doar una!kiss Pupiciwave

| ramoyoopisicel a răspuns:

Nu este rau, iubirea nu tine cont de nimic!

| ioana14 a răspuns:

Pai nu stiu cum sa iti spun ca nu prea intele cum u il si iubesti si il detesti bine trebuie sa recunosc ca si eu am detestat vreo 2 baieti dar ii si iubeam dar ii detestam pentru ca ei incercau mereu sa ma faca geloasa pentru ca sthiau ca ii plac si isi dadeau talente dar eu i-am urat dupa aceea si dupa ce seau dat seama de asta ei mau cautat in fine nu asta conteaza pot sa spun ca e rau e bina ca il iubesti dar daca il iubesti incearca sa nu il mai detesi pentru ca nu il vei mai putea iubi si poate nu vei mai avea sansa sa aveti o relatie

| OnlyBlack a răspuns:

Nu e chiar asa de rau in + stii cum se spunebig grine la ura la iubire e doar un pas iar pasul acela e atat de mic! Eu il uram pe prienul meu actual si si el pe mine iar acum ne iubim enorm de multwinkingwinking!

| ands a răspuns:

Nu e rau, e genul de "idragoste cu nabadai"! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.numai daca iubesti un om cu adevarat esti in stare sa.l detesti in adevaratul sens al cuvantului. Cand ajungi sa detesti un om, inseamna ca il iubesti de ceva vreme. Altfel nu ai investi atatea sentimente si energie in relatia cu el, corect?