| an0nim a întrebat:

E uite ca vine si Valentine's Day ce cadouri imi recomandati voi sa fac unei fete? asa in mare sa nu fie nici prea scump ca e crizalaughingbig grin dar sa fie si ceva care sa o dea gatabig grin

3 răspunsuri:
| aniohetova a răspuns:

Pai uite, eu vorbesc din punctul meu de vedere. Ce mi-ar placea mie sa primesc de la prietenul meu, ar fi ceva simbolic.De exemplu o inimioara frumoasa pe care sa scrie " te iubesc " sau exista niste carticele mici mici care sunt extraordinar de frumoase, sunt unele care au o coperta unde le bagi si sunt mici si frumose (le gasesti la diverta ) sunt o mare sumedenie. sau mai sunt unele de genu celei de aici (tot la diverta gasesti ) http://www.libris.ro/......4436.html. sau tot la diverta gasesti niste chestii foarte dragute. sunt niste brelocuri sa le zic asa cu magnet. sunt de exemplu doi ursuleti care sunt uniti prin magnet si unu l-ai opri tu, altul ea. pot pe deasupra sa-i cumperi o cutie frumoasa de bomboane, un trandafir. chestiile astea le innebunesc pe fete. Cel mai bine te-ai intalni cu o fata sa te ajute. Cum eu sunt plina de idei, sunt sigura ca si celelalte fete sunt la fel. Asa ca incearca-ti norocul si roaga pe cineva. Nu cred ca te va refuza. Succes :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i dai inima ta, sigur o va devora cu placerebatting eyelashes sau fii un gentleman pentru o zi si da-i portofelul tau. pa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pernuta rosie in forma de inimioara pe care sa scrie >te iubesc si vei adormi, si te vei trezi mereu cu te iubesc!