| mitu86 a întrebat:

E vreo fata blonda, care poate sa numere o bila?

Răspuns Câştigător
| cristiano9 a răspuns:

Vezi ca a ramas o turma de oi fara cioban... ce zici? te bagi? te'ai rula perfectwinking

11 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu toate blondele sunt proaste si c... e. Am intalnit la viata mea blonde foarte inteligente si la locul lor.Nu te lua dupa prejudecati atunci cand judeci o persoana, ceea ce oricum nu ar trebui sa faci. Are cine sa ne judece.

| Pho3nix a răspuns:

Ai ceva cu blondele? App, tu esti blond, nu? Pun pariu ca esti!

| Crisstina a răspuns:

Nu e nici o fata blonda care sa numere o bila, insa exista un blond care pune intrebari stupide.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Muahahahaha, te-a parasit o gagica blonda, clar!

| anOnimăăăă a răspuns:

Si tu esti un jeg care nu stie sa scrie si pui intrebari aiurea pe aici?!

| michaelj a răspuns:

De ce? Ai o singura bila si rad blondele de tine?

PS: How you doin'?

| mitu86 explică:

Bai tilica coca.suferi din dragoste? si ala sufera si el dupa faima (cristoano ronaldo) sunteti un chin pentru omenire

| Muceas a răspuns:

Uita-te in oglinda, si ai gasit raspunsul smug

| Shift a răspuns:

Da` tu poti sa numeri o bila?smug

| andreea95 a răspuns:

Da` tu esti blond nu? uita-te in oglinda si vei gasi raspusulsmugwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mitule taica! daca taceai cioban numai ajungeai