| pff23 a întrebat:

Epilarea inghinala doare?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca doare.

| Kathrinex a răspuns:

Dacă e cu ceară, știu sigur că da. Dacă o să repeți epilarea cu ceară în zona inghinală cu timpul nu o să mai doară.

| anonim000x a răspuns:

Da,insa MIE, probabil ca sunt una din putinele persoane care spun asta, mi se pare o durere acceptabila, insa unii dpum ca e cea mai oribila senzatie. Mie una, mi se pare ca durerea e cam de 3 ori mai intensa decat cea probocata de epilarea pe maini si de 6-7 ori mai puternuca decat cea de p
e picioare.

Repet, e strict parerea mea!

| Dididiutza a răspuns:

Unde nu doare aia ii faza laughing