| Roxxy03 a întrebat:

Ce imi recomadati pentru epilarea inghinala? Ma fac cu lama si ma irit foarte tare. Cu ceara nu pot sa ma fac pentru ca ma doare rau....as incerca crema depilatoare de la Farmec? Este buna?

3 răspunsuri:
| Suzane3 a răspuns:

E foarte buna! Ti-o recomand cu incredere :* nu irita pielea si se potriveste fiecariu tip de piele

| Anabelalala a răspuns:

Am incercat eu crema de la Veet. e super. Dupa poti sa dai cu bigul putin, dar sa fie nouhappy. Dupa aplica orice ulei ai: de masline sau de bebelusi ca sa nu se irite.