| andreimihai2004 a întrebat:

Eram cu prietena mea la ea acasa, doar ca am venit de la strand si stateam in pat eu eram in shorti fara chiloti si ea era doar in blugi si nu stiu daca avea chiloti. Ne-am tot jucat si m-am terminat si sperma mea a trecut prin pantalonii mei dar nu cred ca o ajuns si la ea pe blugi. Si daca a ajuns, e posibil sa ramana?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

'' sperma mea a trecut prin pantalonii mei dar nu cred ca o ajuns si la ea pe blugi. Si daca a ajuns, e posibil sa ramana?''
Sa ramana CE? thinking
Daca intrebi de posibila aparitie a unei posibile pete albicioase pe blugii ei, raspunsul este un sigur si categoric DA
Insa in cazul in care te referi la o sarcina, chiar si una pur ipotetica, raspunsul este un categoric NU.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Ea a ramas la ea acasa. Si tu ai plecat.

| Adry05 a răspuns:

Nu. doamne laughing

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibil sa ramana gravida.

| Sofer a răspuns:

Este logic ca răspunsul e nu.

| Mariusdrg95 a răspuns:

Ai întrebarea de doua ori dar ca să ști, nu e posibil sa rămână decât dacă sperma întra în ea și atât. Singura posibilitate este dacă tu ai avut sperma pe mâini și ai băgat degetul în ea. Mai contează și faptul când tu ți-ai dat drumul unde erai, peste ea, ea peste tine... Oricum ceea ce zici dacă ar rămâne gravidă înseamnă că ai spermezeu și trece prin orice, lucru imposibil.