| anonim_4396 a întrebat:

Va salut pe toti.
Am si eu o intrebare, mai "speciala" si poate ciudata dar la care as vrea sa imi dati un raspuns cat se poate de serios
Eu si pritena mea ne-am "jucat" (frecat unul de altul), imbracati amandoi cu pantaloni pe noi si chiloti. Eu am ejcaulat, am simtit ca vine i-am spus sa se dea la o parte, s-a dat iar eu am ejaculat in chiloti. A curs un pic pe pantaloni cand ma tineam cu mana. Amandoi eram tare transpirati este posibil, sau este vreun risc sa fi ajuns un pic de sperma prin pantalonii nostri(eu trening ea blugi)?
Din cate stim nu a avut nici o pata pe pantaloni, dar ne gandim ca fiind asa transpirati...
Va rog foarte mult. daca se poate un raspuns serios!
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu are cumhappy

| Dizzydizz a răspuns:

Vei fi tataaalaughing)

e draci
si chiar daca a ramas nu veti avea copiilaughing)

| εїз a răspuns:

Nu, normal ca nu a ajuns sperma si la chiloti. sau la fund

| danielacs a răspuns:

Nu am inteles mai nimic din ce ai scris tu mai sus... Dar ce ai vrea sa stii? Daca este normal sa transpirati? Este foarte normal fiind imbracati si na la cat v-ati agitat voi pe acolo! Sau vrei sa stii daca a ramas gravida big grin asa ceva este posibil doar cand faceti sex! Daca doar o atingi nu ai cum sa o lasi insarcinata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sperma este lipicioasa si se usuca repede iar cu transpiratia apoi nu mai s e vede. dupa ce ai ejaculat ai fost la baie si ai facut o laba si ai aruncat pantalonii probabil tu ai obesrvat ca ea e uda pe blugi, cum ai zis crezi ca e cu sperma ta. Ea e de transpiratia, in momentul frecarii materialele voastre s -au udat cea ce mi s epare normal si mai ales daca erati si intr-un loc umed.

| Iullyka_9267 a răspuns:

Nu prea sunt sanse sa ramana insarcinata. doar daca a intrat destul de multa sperma in ea. si faza cu transpiratia. nu e cine stie ce. da ti-a zis ceva de sperma? daca nu. no problem!