| lauramaria1 a întrebat:

Eram virgina si am fost penetrata cu degetul...de atunci imi curge sange cate putin in fiecare zi. fara sa fiu in perioada menstruatiei.nu stiu ce sa fac.va rog dati-mi idei sau sfaturi

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde cate zile au trecut de la deflorare. Daca au trecut pana la 5, este sangerarea de la himenul rupt. daca au trecut mai mult de 5, trebuie sa te vada un ginecolog.

| claus a răspuns:

Curge cate putin in fiecare zi? nu stiu ce ai tu in pasarica, da nu suna grozav.
cel mai bine e sa faci o vizita la ginecolog. himenul cand se rupe sangereaza, dar doar un pic. sunt rare cazuri ca ale tale, deci as crede ca e altceva, poate chiar o mica rana.
fuga la doctor, repejor!

| GdX a răspuns:

Eh, nu s-a rupt himenul de tot. Acesta doar a fost putin deranjat si incearca sa se vindece dar se rupe crusta ce se formeaza si sangereaza. Rupe-l de tot, fa sex.

| purenerve a răspuns:

Cautal pe cel care tia bagat degetul si lasa-l sati bage penisul dupa aia o sati mai curga inca un pic de sange si ai scapat! doar s-a crapat un pic himenul si incearca sa se refaca dar de la miscari cad umbli fugi etc se rupe din nou acea mica crapatura si de aceea sangerezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Himenul din cate stiu eu este vizibil si daca l-ai deranjat este normal sa curga sange ste ca si o coaja ai rupto se vede consulta un medic ginecolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga un pulistete

| Princess_5617 a răspuns:

Nuu, cred sa fii rupt trebuie sa fii virgina