| Bogdanmanolachi a întrebat:

Este adevarat ca cuplurile heterosexuale sunt cele mai des întâlnite?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Uită-te în jurul tău și observă câte cupluri de gay vezi în comparație cu cele hetero.

| LPCTSTR a răspuns:

Wut rolling on the floor ti se pare ca daca vedeai numai gay, maj aveai vreo sansa sa te nasti? rolling on the floor rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns:

Si mie tancurile.
Intr-adevar, rusine! rolling on the floor laughing rolling on the floor

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Vezi des băiat cu băiat sau fata cu fata de mană pe strada? Presupun ca nu! Deoarece sunt prejudecățile care sunt și în mare parte preferi sa ramai ascuns sa nu te judece lumea.Sa nu te arate cu degetul. Deci da! Cuplurile heterosexuale sunt cele mai des întâlnite!

| vwerssus10099 a răspuns:

Mooor rolling on the floor