| Simplyy a întrebat:

Este adevarat ca daca cineva se gandeste la tine, il visezi?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| Zenithf a răspuns:

Este o duma.

| DeeaMarry a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar e doar un mit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca asta este adevarat dar eu daca m a gandesc foare mult la cineva visez aceea persoana

| Demonull a răspuns:

Aoleoo sper ca nu! altfel as avea nopti foarte nelinistite.

| MrAlex a răspuns:

Da...acum depinde ce visezi tongue

| Mαdαliηα a răspuns:

Aa da? :O

Eu aseara am visat ca ma uitam in ochii cuiva thinking asta ce mai inseamna?laughing [ Nu stiu a cui erau ochii laughing ]

| leftside a răspuns:

laughing nu prea cred.

| AndreeaAnghel2411 a răspuns:

Nu nu e adevarat doar daca te gandesti la cineva inainte de a te culca pote se intampla sa il visezi mi s-a inteamplat dar nu te gandi ca e cine stie ce