| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca daca nu esti virgin/a inainte de 18 ani te exmatriculeaza din liceu?

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred, oricum e prima oara cand aud asa ceva

caramela
| caramela a răspuns:

Hai frate unde ai auzit asta?
Doar fetele care se depisteaza ca se tin de prostioare pot fi exmatriculate chiar si baietii.
O seara bunahappy

| Eufourikul a răspuns:

Te-a pacalit cinevawinking

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu si nu au dreptul sa-ti scada nici o nota la purtare, oameni buni care dati raspunsuri... dubioase. incetati cu povestile.

| neutrino a răspuns:

Nu, dar nota la purtare sigur va fi scazuta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In nici un caz, ar fi goale liceele daca ar fi asa laughing Doar fetele insarcinate sunt exmatriculate din liceu, asta stiu sigur. Cat despre sex, gandeste-te ca in timpul liceului deja devii majora, ai dreptul si sa te mariti, despre corpul tau nu se mai pune problema, faci ce vrei.

| dannyel86 a răspuns:

Viata sexuala nu poate influenta activitatea scolara. Doar daca intretii relatii sexuale in liceu sau manifesti gesturi obsene, care sa determine conducerea unitatii de invatamant sa ia masuri impotriva ta. Sau daca, de la prea mult sex, nu-ti mai ajunge timpul de invatat. In aceste cazuri, viata sexuala poate crea probleme la scoala. In rest, poti duce o existenta linistita. Nu te intreaba nimeni despre virginitate.

| Duucu a răspuns:

Te duci la profesori, te dezbraci și le arăți că de fapt nu ești virgină...
Dacă n-ai putut rezista pănă la 18 ani, e strict problema ta.

| Latinmoon a răspuns:

Mai bine ti-ai vedea de treaba si n-ai mai pune intrebari stupide!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Si te baga in puscarie!

| djdani2010 a răspuns:

rolling on the floor)))

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nulaughing, nu te verifica nimeni daca ai facut sex sau nu... treaba ta in scoala este sa inveti

| Cigarettă a răspuns:

Este prima dată când aud asta rolling on the floor)))))))))).
Nu dear, şcoala[liceul, facultatea] nu înseamnă să ţi-o tragi sau să înveţi chestii despre s*x, ci şcoala= locul unde înveţi pentru a avea un viitor straight face

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Stai linistita nu are nimeni treaba daca esti sau nu.Mai ales ca scoala nu are treaba cu viata ta.La noi in Romania nu numai ca nu am auzit dar nu cred caexista asa ceva.

| Ana3389 a răspuns:

Nu, nu am auzit de asa ceva pana acum

| CatalinSiAtat a răspuns:

Nu...Si de unde ar sti asta?

| dragos01 a răspuns:

Este prima oara cand aud de asa ceva....In timpul liber poti sa faci ce vrei tu!

| DjCannabis a răspuns:

Cine si-a batut joc de tine laughing?