| pantera69 a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala la 13 ani si am facut-o doar o data. Am avut o pauza de 1 an si cate-va luni, iar acum de vreo 3 luni o fac cu prietenul meu. Acum tot la asta ma gandesc si o fac foarte des. Este vreo problema daca o fac de multe ori? Si tot timpul imi curge ceva din vagin, o substanta care se face galbena pe chiloti. Ajutati-ma, va rog. E bine sa curga? E bine daca o fac des? Am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

La 13 ani tu ai inceput viata sexuala?
la 15 ani te'ai apucat din nou?!
straight face
Deci. da este o problema, cu chestia asta de mai multe ori straight face. doar nu esti obsedata! :-s. Daca ar afla parintii tai time out. Cred ca. pfaaaiI don't want to see.nici sa nu ma gandesc. oricum nu e treaba mea happy
Si am sa iti raspund la intrebare happy
Asa a fost si a prietena de-a mea! Si NU nu e bine sa iti curga, mai ales la varsta asta cand ti-ai inceput viata sexuala, pentru ca s-ar putea sa nu mai ai copii cand te vei casatori.si ai putea pe parcus sa iei anumite boli de la partener, chiar daca nu are nimicwinking. Pentru ca la varsta asta nici nu esti bine dezvolvata. si na se poate intampla chestia asta cu bolile :-s.
Ar trebui sa te duci la ginecolog.
daca nu vrei, atunci trebuie sa te opresti din a mai face SEX, macar cateva luni daca nu rezisti mai mult tongue. si sa vezi daca iti mai curge.
dar mai este si problema cu ciclu. dar cred ca la varsta asta deja trebuie sa ai.thinking dar ai grija pentru ca ti se poate opri daca tot continui a face sex. la varsta asta.

4 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Se vede ca ti-ai inceput viata sexuala mult prea devreme!
Nu conteaza de cate ori o faci,dar protejazate, substanta aia ori este vreo infectie vaginala(trebuia sa te fi dus la ginecolog dupa inceperea vietii sexuale)ori te umezesti, iar lucrul asta se intampla ca sa intre mai usor...si cand esti excitata.

| Muresan_6009 a răspuns:

Nu are nimic.gandeste-te ca media e de 3-4 ori pe sap.e sanatos.ai grija totusi, protejeaza-tebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu e bine ar trebui doar sati curga sange prima oara pla funda?

| annna_2561 a răspuns:

Nu este o problema cu acea substanta care iti curge este doar o secretie vaginala mai multe fete au ...nu cred ca e o poblema daca o faci de mai multe ori doar sa te protejezi happy