| KatherineSophia a întrebat:

Este adevarat ca de anticonceptionalele karissa nu o sa mi se opreasca menstruatia?
funda

5 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

NU are nicio lagatura. din contra AC iti regleaza menstruatia si iti vine chiar mai putin decat ti-ar fi venit normal, fara a lua AC. Eu iau karissa de 3 ani si nu am nicio problema, din contra, m-a ajutat in multe privinte. daca sunt recomandate de medic, atunci ia-le fara nicio grija.

| Captoresque a răspuns:

Și eu iau Karissa, și normal că nu ți-o oprește, what the hell. Nu-ți oprește niciun anticoncepțional menstruația.
Dimpotrivă, ți se reglează ciclul menstrual de la contraceptivele orale.

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliapuff a răspuns:

Dacă folosești anticoncepționalele, nu ți se poate opri menstruația, pentru că anticoncepționalele sunt folosite și recomandate pentru a nu rămâne gravidă nici de cum pentru a nu avea menstruație happy