| IngridGenDăăăă a întrebat:

Este adevarat ca energizantul Monster este recomandat numai pentru barbati? Daca da, de ce? [scuze categoria]

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Pai si sangele de taur e recomandat pentru barbati, de catre femei. Dece? pentru ca are un effect pozitiv pentru femeii, femeia rezista mai bine decat barbatul, barbatul are nevoie de putin ajutor, Apropo de energizant, Retine mai bine orgasmul, si daca esti barbat, Scula ta va fi intarita.