| Eugen1234 a întrebat:

Este adevărat că fetelor le plac băieții care au un limbaj vulgar?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU.Este o parere complet gresita.Este posibil sa le placa la cateva dar acele fete fac parte din categoria "pisi" sau "piti". Una educata si civilizata in nici un caz nu va accepta.Parerea mea.

10 răspunsuri:
| ArianaDwen a răspuns:

Da, evident. Eventual sa si sara la bataie happy
Pe bune acum, toata chestia cu "baietii rai" e doar un stereotip aiurea. Cred ca majoritatea fetelor prefera un baiat care se poarta frumos cu ele, nu un smecheras care nici nu tine la ele (da, generalizez) happy

| neutrino a răspuns:

Da, dar numai daca fata este de acelasi "tip".

| Doub a răspuns:

Nu, absolut deloc.

| kyliejenner a răspuns:

Vulgar doar in pat, nu si in public

| MidnightR a răspuns:

Da,exista,desi nu vad cum esti mai interesant daca adaugi *** dupa fiecare cuvant.

| Dendoris a răspuns:

" Normal ca da ". Cine nu ar vrea sa auda cum se bag, intra, ies si se iau diferite lucruri cu p.a? Sa fim seriosi pentru un moment oameni buni, ok?

| iepurascufundita a răspuns:

Nu este adevarat, de multe ori unora le este rusine sa se afiseze cu acei baieti care au un limbaj mai vulgar...

| ElenaGhilbert a răspuns:

Nu, sa o numesti curva, nu i-ar placea. Fetelor le plac baietii cu un comportament vulga, dar vulgar intr-un sens bun. nu LA fel de atent la pete....etc, mai pe scurt nu te comporti ca o fata. Dar daca ea s-a indragostit prin vulgaritatea ta, atunci nu exagera si sanu treci peste limitele tale(serios, se observa)
Fii atent la ceea ce spui.

| Bubu_Fkt_2000 a răspuns:

Da sunt si fete care le plac baieti care au un limbaj vulgar! happy funda