| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este adevarat ca fetelor le plac mai mult baietii maturi decat baietii copilarosi? Exista si multe fete care le plac baietii copilarosi sau nu exista multe fete din acelea?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei un viitor langa cineva tu ce ai alege un copil imatur sau pe cineva matur?

un exemplu isi deschisi o afacere si cauti un partener tu ce ai alege?

asa si o fata vrea un viitor langa un barbat matur, serios nu un viitor langa un copil, exista femei trecute de 40 care prefera baieti tineri ca atunci ele descopera sexul

| Drimmero a răspuns:

Mai conteaza daca gandeste ca un copil sau nu, atata timp cat are teancul de milioane in buzunar?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu o sa stim niciodata

| T0T a răspuns:

Depinde în ce fel copilăroși. Poate le place să se poarte ca niște copii(așa și mie) dar în gândire sunt maturi. Desigur că o fată nu e atrasă de unul care gândește ca un copil, asta dacă nu e la fel ca el, totul e la nivelul gândirii.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu sunt fata, deci nu stiu, dar aici depinde si de copilarosi in ce fel, copilarosi in gandire, sau copilarosi in comportament. Spre exemplu eu sunt matur in gandire si copilaros in comportament, dar mai am si momente cand le inversez, iar mie imi plac fetele mai copilaroase in comportament si mature in gandire, dar care se pot comporta si invers, cam exact ca mine. Cu alte cuvinte, imi plac fetele care sunt ca mine.

| Florentina9210 a răspuns:

Eu ca fata prefer un baiat mai matur, sa stie ce vrea de la viata sa fie realizat.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, e adevarat. Nu stiu numărul fetelor care prefera baietii mai puerili, pentru ca nu e foarte mare, dar totuși exista.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Ne plac băieții care știu când e cazul să fie maturi și când să se poarte precum niște copii.