| Alex_8669 a întrebat:

Este adevarat ca in Romania exista virgine?

14 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Sunt-cit mai departe de civilizatie, protejate.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Ce intrebare-i asta?
Normal că există şi fete virgine, dar şi curve, în adevăratul sens al cuvântului.

| Acadeeeaa a răspuns:

Wow, ce noutatehappy

| NuAmGăsitNume a răspuns:

laughing
Da,exista! Si nu e asa mare minunea.
Nu toate fetele/femeile care au avut relatii sexuale sunt curve!

| MyChemicalRomance a răspuns:

Este adevarat ca esti cel mai mare misogin din lume?

| Crazyfish a răspuns:

E adevarat, dude!
Dar nu mai spune la nimeni!

| doctginecolog a răspuns:

Poate dar tine cont de asta, In 1800 Dracula manca fete virgine. In 2000 Dracula a murit de foame. …rolling on the floor

| W1z4rd a răspuns:

Da,dar este o specie pe cale de disparitie.

| Andreia06 a răspuns:

Exita de toate: virgine, virgini, curve, curvari( daca se poate spune asa la baieti).

| BaddGirrl a răspuns:

Normal ca sunt fete virgine in Romania. tu ce ai vrea sa fie doar curve in Romania sa le f*** tu? pff. in ziua de azi doar la asta va sta gandu la toti obsedatii care nu pot trai fara sexoh go on.

| diaηα a răspuns:

Normal ca exista raised eyebrows.
Tu ce crezi?! Ca toate fetele/femeile sunt curve?! : )
Nope oh go on.

| xDeiiax a răspuns:

Da oh go on cica dar sunt si fete care sunt cumonti dar aceste fete sunt rare si ar trebui protejate de lagewinking

| ShyKido a răspuns:

Ce pacat ca statusul de membru junior nu imi permite sa dau calificatul Stupid raspunsului lui Legea. straight face
Da. e adevarat. uite una.
de ce iti irosesti timpul cu intrebari din astea? Sunt seci. laughing

| Padre a răspuns:

Nu, in Romania nu se comercializeaza inca Virgine.