| historicaldate a întrebat:

Este adevarat ca masturbarea poate duce la pierderea neuronilor... sau la lipsa de concentrare?

VA ROG SA RASPUNDETI SINCER!

5 răspunsuri:
| Couragebv a răspuns:

Nu e adevarat. stresul, bautura in exces si nedormitul in exces, am auzit ca au efecte din astea.

| Zoey4 a răspuns:

De aia nu ai gandit cand ai postat intrebarea asta?hee hee)

| Jeryko a răspuns:

Daca ar fi adevarat ai pe vedea pe drum numai prosti care nu'si mai aduc minte nici cum ii cheama ce dreaqulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu cred

| Sergiu1989 a răspuns:

Eu din cate m-am documentat am aflat ca mastrubarea de mai multe ori repetat duce doar la pierderea dorintei de a face sex cu o fata, cam asta e singurul dezavantaj pe care am reusit sa il aflu daca aflu u alceva anuntama succes