| Sisanu a întrebat:

Este adevarat ca sexul e cel mai bun sport?

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Daa e cel m bun sport, si de scurta durata si de lunga durata, face parul mai rezistent, sistemul imun. ii da cu upgrade, e ok, insa are si mici "erori" prea putin strik, si prea mult hmm thinking te lasi de tzigari!

7 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Sexul,calaritul,capra,pesti turmentati(69),da-i pana transpiram...da, astea sunt sporturi si poate mai sunt laughing haha

| Parintele a răspuns:

Sexul nu este un sport, este o artahee hee)

| StillMissYou a răspuns:

Da. stii de ce ca te simti bine si nici nu te gindesti la cit timp ai facut sport sau ca vrei acasa sa te odihnesti :-)

| Sn1p3r a răspuns:

Da

| CocoMexii a răspuns:

Depinde cum il privesti tu personalhee hee

| Remus82 a răspuns:

Cel mai bun si usor de practicat! Odata inceput, provoaca dependenta!laughing)

| asaTicalos a răspuns:

Sexul e cel mai bun sport si nu exista niciun drog mai bun decat el smug